Home INFO Јелена Карлеуша и Цеца се смирија? Лутите ривалки постигнале договор во судницата!

Јелена Карлеуша и Цеца се смирија? Лутите ривалки постигнале договор во судницата!

реклама:Велигден со Стаф

Денес во судот во Белград се одржала медитација, односно обид за помирување закажан поради обостраните тужби за навредите во судница, кога пејачките пред неколку месеци се обиделе да го решат спорот.

По медијацијата, Цеца го напуштила судот видно расположена и кратко искоментирала дека помирувањето успало.

Двете познати дами повторно ќе се сретнуваат на суд , сеуште останува тужбата поднесена против Јелена, по нејзиното тврдење дека Цеца гонарачала убиството на Зоран Давидовиќ Чанда.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------