Home INFO Јелена Карлеуша “распали” за свадбата на Богдана и Вељко

Јелена Карлеуша “распали” за свадбата на Богдана и Вељко

С

реклама:G Natural

Јелена Карлеуша не пропушти да ја искоментира свадбата на Вељко и Богдана Ражњатовиќ.
Ова и се очекуваше, со оглед на фактот што Јелена и Цеца со години се смртни непријателки и спротиставени страни на жногу судски рочишта.

Во нејзиното обраќање на социјалните мрежи, таа целата „фешта“ ја спореди со филмот за Казахстанецот Борат и со трагикомедија скриена зад раскош.

Еве што таа напиша:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------