Home INFO Емили Ратајковски боса и во паника низ улиците на Лос Анџелес (фото)

Емили Ратајковски боса и во паника низ улиците на Лос Анџелес (фото)

реклама:G Natural

Манекенката Емили Ратајковски имаше навистина бурен викенд.

Боса во паника таа го напуштила карантинот од домот во кој што живее во Лос Анџелес и избезумена го претрчала цело соседство барајки го своето куче Колумбо кое што избегало од дома.

Во потрагата подоцна и се придружил и нејзиниот дечко Себастијан Беар-Меклард и по извесно време успеал да го пронајде и врати дома.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------