Home INFO Уште една потврда дека убавината е наследна: Каролина Гочева објави фотографии од...

Уште една потврда дека убавината е наследна: Каролина Гочева објави фотографии од своето семејство

реклама:G Natural

Таа важи за една од најомилените и најубавите пејачки на нашите простори.

Секогаш скоцкана од глава до пети, никогаш непристојна, Каролина Гочева е пример како треба да игледа една вистинска дама.

На својот профил на Инстаграм, таа објави приватни фотографии од фамилијарниот одмор од минатата година на грчкиот остров Родос.

На фотографиите може да ги видиме мајката, сестрата и внуката на познатата пејачка, кои ретко ги покажува во јавноста.

“Деновиве сите се навраќаме на некои убави моменти со надеж дека наскоро ќе можеме да создаваме нови спомени и незаборавни дружби ????
А ова ми беа незаборавни 7 дена со моите најсакани кои деновиве мноогу ми недостасуваат. ????❤️
Јуни 2019” – напиша пејачката под фотографиите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------