Home INFO Џенифер Анистон објави нова фотографија на Инстаграм и повторно направи хаос

Џенифер Анистон објави нова фотографија на Инстаграм и повторно направи хаос

реклама:G Natural

Холивудската актерка доцни кога се во прашање социјалните медиуми.

Џенифер Анистон го отвори својот Инстаграм профил пред само неколку дена, но тоа не ја спречи да собере милиони следбеници си да собори светски рекорд.

Актерката сподели ретро фотографија од себе, под која напиша “Со стил, и тогаш и сега”

View this post on Instagram

#TBT In style, then and now…

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Според официјалниот Instagram профил на Гинисовата книга на рекорди, Џенифер за најкусо време успеа да има милион следбеници. Имено, со првата фотографија со нејзините колеги од сетот на „Пријатели“, за само пет часа и 16 минути имаше милион пријатели на социјалната мрежа, а моментално има 15 милиони фанови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------