Home INFO Непрепознатлива: Не сте ја виделе оваа фотографија од Јелена Карлеуша

Непрепознатлива: Не сте ја виделе оваа фотографија од Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

Сите оние кои ја следат пејачката на социјалните мрежи, навикнати се на нејзините провокатвини фотографии.

View this post on Instagram

At peace with my inner Goddess

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Карлеуша е непредвидлива кога станува збор за стајлингот и објавите на Инстаграм и многу често ја остава публиката без зборови со својот изглед или однесување.

Дали некогаш сте помилиле како оваа бунтовна девојка изгледала како дете?

Ова е фотографија од Јелена на својот прв роденден.

Сликана во прегратките на сега покојната мајка Дивна, веруваме дека оваа фотографија е една од најемотивните за пејачката.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------