Home INFO Џенифер Лопез параноична поради корона вирусот, но вежба надвор од својот дом

Џенифер Лопез параноична поради корона вирусот, но вежба надвор од својот дом

SHARE

Сите се во паника од корона вирусот па дури и најголемите ѕвезди.

Некој повеќе некои помалку но популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез е навистина параноична и постојано со заштитни средства и маска на себе.

Таа и нејзиниот сопруг Алекс Родригез заедно со своите деца изолацијата ја поминуваат во Мајами и се во постојан карантин. Домот го напуштаат само кога е неопходно но и кога треба да се оди во теретана.

Џеј Ло непрестано се грижи за своето тело па така секојдневно посетува теретана која што се отвара само за неа и која што темелно се дезинфецира пред секое нејзино влегување.

Дека мерките треба да се почетуваат постојано апелираат и најголемите ѕвезди.

РЕКЛАМИ:
Loading...