Home INFO Џенифер Лопез параноична поради корона вирусот, но вежба надвор од својот дом

Џенифер Лопез параноична поради корона вирусот, но вежба надвор од својот дом

реклама:G Natural

Сите се во паника од корона вирусот па дури и најголемите ѕвезди.

Некој повеќе некои помалку но популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез е навистина параноична и постојано со заштитни средства и маска на себе.

Таа и нејзиниот сопруг Алекс Родригез заедно со своите деца изолацијата ја поминуваат во Мајами и се во постојан карантин. Домот го напуштаат само кога е неопходно но и кога треба да се оди во теретана.

Џеј Ло непрестано се грижи за своето тело па така секојдневно посетува теретана која што се отвара само за неа и која што темелно се дезинфецира пред секое нејзино влегување.

Дека мерките треба да се почетуваат постојано апелираат и најголемите ѕвезди.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------