Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ќерката на Цеца во бикини и на глисер ги „шашардиса“ своите фанови

Ќерката на Цеца во бикини и на глисер ги „шашардиса“ своите фанови

реклама:G Natural

Анастасија Ражнатовиќ постојано е дел од социјалните мрежи и на нејзиниот Инстаграм профил секојдневно можеме да забележиме куп фотографии од нејзиното секојдневие.

Откако пред извесен период заедно со нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ ја отворија новата сезона сунчајќи се покрај базен, овој пат таа ги „здрма“ своите фанови со нова секси фотка.

Облечена во ултра модерен костум за капење таа ги поздрави од глисер, а тие повторно и вратија со куп лајкови и коментари.

View this post on Instagram

Underneath the big blue sky… 💙🚤🌊

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------