Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Со фотка само по гаќички, Мадона се бори за внимание во таблоидите...

Со фотка само по гаќички, Мадона се бори за внимание во таблоидите (фото)

реклама:G Natural

Мадона не запира и повторно се труди да биде застапена во медиумите. По нејзините голи гради кои што неодамна ги објави на својот Инстаграм профил таа повторно ги изненади фановите со нова селфи слика од својот дом каде што е само по гаќи и без градник.

Очигледно пејачката не се откажува од својата актуелност и скандалозно однесување и по секоја цена да ја задржи популарноста.

View this post on Instagram

Everyone has a Crutch……………. 🛠

A post shared by Madonna (@madonna) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------