Home INFO Еве каде Емина Јаховиќ ги “лови” милионерите (фото)

Еве каде Емина Јаховиќ ги “лови” милионерите (фото)

реклама:Велигден со Стаф

Во турските медиуми со денови се пишува за новата љубовна врска на пејачката Емина Јаховиќ.
Имено, тамошните новинари ја поврзуваат Емина со уште еден милионер. Станува збор за бизнисменот Салих Чечен.

Она што е интересно е дека наводно, љубовта помеѓу двајцата се родила во теретана, и тоа не било која, туку токму истата каде Јаховиќ го запозна и својот бивш дечко, милионерот Садетин.

По многубројните гласини, на својот Инстаграм профил се огласи и Емина која сето ова го негираше.

Кој е во право, тали таа или турските медиуми, останува да покаже времето.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------