Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Ја зарази Цеца и останатите со корона па предизвика самоубиство, фризерот Стеван...

Ја зарази Цеца и останатите со корона па предизвика самоубиство, фризерот Стеван мнешан во нов скандал

реклама:Велигден со Стаф

Она што ги шокираше вчера сите во Србија беше информацијата за ненадејната смрт на Виолета Шкоробаќ Ашанин (50) познат хирург.

Познатиот хирург Виолета Шкоробаќ Ашанин (50) утрово си го одзеде животот во својот семеен стан во центарот на Белград.

Таа беше омилен хирург на естрадата, а меѓу нив клиенти и беа и познати водители, пејачи и политичари.

Меѓу последните со кого се слушнала бил фризерот Стеван Радивојевиќ кој е фризер на Цеца и Анастасија.

„Немам зборови, шокиран сум. Ми се јави на телефон три дена пред да си го одзеде животот и ме праша како сум бидејќи дознала дека сум позитивен на коронавирусот. Ми делуваше сосема нормално. Не можам да верувам дека си дигна рака сама на себе, вели фризерот на Цеца“.


Инаку тој ја зарази Цеца и нејзиниот син Вељко на мекиците по повод раѓањето на нејзиниот внук Жељко.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------