Home INFO Еве каде и кога ќе се одржи гламурозната свадба на Вељко и...

Еве каде и кога ќе се одржи гламурозната свадба на Вељко и Богдана Ражњатовиќ

реклама:Велигден со Стаф

Во Белград се подготвува гламурозна свадба, а главната улога ќе ја имаат младоѓенците Богдана и Вељко Ражњатовиќ.

Прославата која ќе биде во центарот на вниманието е закажана за 24 Ноември во луксузен белградски хотел.

Богдана е во вториот месец од бременоста.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------