Home INFO Неизмерна радост во семејството на Цеца Ражњатовиќ

Неизмерна радост во семејството на Цеца Ражњатовиќ

реклама:G Natural

Светлана Цеца Ражњатовиќ деновиве дознала прекрасна вест која и донела многу радост на неа и нејзиното семејство.
Имено, синот на Цеца, Вељко и неговата вереница Богдана ќе станат родители.

Богдана е во вториот месец од бременоста а радосната вест прво и ја сопштиле на пејачката.

„Пресреќна сум, ова е многу убава вест за моето семејство. Се радувам, Не верував кога ми соопшти Вељко, а потоа сите емоции се измешаа. Не умеам да го опишам чувството, се уште сум под еуфорија. Снаата ќе ја пазам и мазам уште повеќе, за новиот член да ни стигне во веселба и радост“, напишала Цеца на Инстаграм.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------