Home INFO Еве каде тајно се гледале сопругот на Карлеуша и старлетата Сораја, паднал...

Еве каде тајно се гледале сопругот на Карлеуша и старлетата Сораја, паднал и скапоцен подарок

реклама:G Natural

И понатаму во српските медиуми не престануваат информациите поврзани со скандалот за швалерката на Душко и неверствата на сопругот на Јелена Карлеуша.

Како што пренесува српски Курир, Сораја и Душко се гледале во Истанбул минатата година кога тој живеел таму и играл за клубот „Бешикташ“.

Откако се заинтересирал за старлетата и по кратко убедување Душко ја пречекал старлетата во Турција ја започнале нивната тајна романса.

Како што вели извор за порталот врториот пат кога повторно Сораја го посетила, тие вечерале во луксузен ресторан а Душко бил великодушен па и подарил скапоцена нараквица со дијаманти која што чини 60 000 евра.

Тој се однесувал со неа како принцеза – рекол изворот за порталот.

View this post on Instagram

????

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------