Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Наскоро дедо, актерот Кили објави фотографија од неговата бремена ќерка /ФОТО/

Наскоро дедо, актерот Кили објави фотографија од неговата бремена ќерка /ФОТО/

реклама:G Natural

Актерот Кирил Поп Христов кој од пред неколку години заедно со своето семејство замина да живее во Еквадор, постојано е активен на сцијалните мрежи на кои во последно време е преокупиран со свадбата и бременоста на својата ќерка Јоана.

Имено таа пред некој месец се омажи за момче кое што е од таму а сега го очекува и своето прво дете.

Убава вест од далеку: Ова е зетот на Кили

Меѓу последните објави на Кили од далечниот Еквадор беше и фотографијата од неговата бремена ќерка на која напиша:

-Мојата најмила трудница

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------