Home INFO Еве колку чинеше роденденскиот аутфит на Јелена Карлеуша

Еве колку чинеше роденденскиот аутфит на Јелена Карлеуша

реклама:G Natural

Познатата пејачка Јелена Карлеуша неодамна го прослави својот 41 роденден.

На друштвените мрежи осамнаа фотографии од забавата, а пејачката изгледаше видно расположена, и покрај тоа што ова и е прв роденден кој го прославува без својата мајка.

Како и секогаш, така и за оваа прилика ЈК беше скоцкана од глава до пети.

Белиот фустан во кој блесна, чини околу 1300 евра, а брендираната торбичка нешто повеќе од 1300 евра. За белите штикли од модниот бренд Версаче, дивата одвоила 1000 евра.

View this post on Instagram

????????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------