Home INFO Ким Кардашијан ужива на Бахамите! Еве кој и прави друштво (видео)

Ким Кардашијан ужива на Бахамите! Еве кој и прави друштво (видео)

реклама:G Natural

Познатата стралета, дел од семејството Кардашијан со своите деца ужива на Бахамите а друштво им прават и сестрата Клое со ќеркичката.

Ким Кардашијан ги искористи песочните плажи и за семејна фотосесија која на најави на својот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

Kim was scared ????

A post shared by Kim Kardashian Snapchat ???? (@kimkardashiansnap) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------