Home INFO Еве колку чини секое парче облека на Јелена Карлеуша

Еве колку чини секое парче облека на Јелена Карлеуша

реклама:Велигден со Стаф

Доколку не беше пејачка, Јелена Карлеуша несомнено е дека ќе се занимаваше со мода, како што и има изјавено во повеќе наврати.

Таа е надалеку позната по беспрекорниот стајлинг.

Најчесто облекува брендирани и скапи парчиња облека и модни додатоци кои чинат цело богатство.

Се случувало на себе да има модна комбинација која чини повеќе од добар автомобил.

Но изгледа дека не пати од синдромот скапо, како што многумина мислат со оглед на фактот дека неодамна се појави со костим за капење кој чини дваесетина евра.

Пејачката има Инстаргам профил каде ги промовира своите стајлинзи и каде е наведена цената на истите.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------