Home INFO Празник за очи: Џенифер Лопез после теретана (ФОТО)

Празник за очи: Џенифер Лопез после теретана (ФОТО)

реклама:G Natural

Пејачката и Актерка Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил сподели фотографија на која позира пред автомобилот, непосредно по тренинг во теретана.

Облечена во припиена спортска облека, нејзиното тело изгледа совршено.

Лопез има 50 години, но на нејзиниот изглед можат да и позавидат милиони девојки ширум светот. Не без причина во јавноста е позната и по прекарот “Тело”

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------