Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Еве со кого е и што прави Северина сега откако се разведе...

Еве со кого е и што прави Северина сега откако се разведе од Игор (фото)

13
реклама:Лето во Банско

Хрватската пејачка Северина веќе година дена е разделена од својот последен сопруг Игор а офцијално се разведоа пред некој ден, но цел овој период таа максимално уживаше со своите пријатели на неколку летни дестинации.

Така продолжи и по разводот барем според нејзините објави на Инстаграм каде што објави фотка со своите пријатели од плажа и напиша во описот: „Околу мене илјада лудаци … (тројца како илјада)“, стих од нејзината песна „Тарапана“.

Дали во меѓувреме ќе се појави винарот за кој толку се пишуваше или Севе уште е сама ќе дознаеме наскоро…

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------