Home INFO Фановите ја нападнаа Луна Џогани откако го објави видеото во кое Анабела...

Фановите ја нападнаа Луна Џогани откако го објави видеото во кое Анабела ја пее нејзината прва песна

реклама:G Natural

Новата пејачка на балканот е Луна Џогани која не губеше време и по победата во реалното шоу „Задруга“ со својата мајка Анабела допатува во Скопје и во студиото на Дарко Димитров ја сними својата хит песна.

Откако таа ја проовраше доби куп коментари дека е одлична но има и такви кои не веруваат дека таа ја пее туку шушкаат дека вокалот е на Антонија Гиговска која ги пее нејзините придружни вокали.

Откако поминаа овие коментари Луна е на нова мака.

Имено таа на својот Инстаграм прикачи дел од пената кој го пее нејзината мајка Анабела, па фановите веднаш прокоментираа дека можеби токму таа требало да ја отпее.

Како ќе продолжи Луна по турблентниот старт со нејзината музичка кариера останува да видиме а и чуеме.

View this post on Instagram

Moja majka ❤️ #devetikrug #lunadjo @anabelci

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------