Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите и порачаа на Брена: Влези во козметички салон, не само ботокс...

Фановите и порачаа на Брена: Влези во козметички салон, не само ботокс да ставаш!

foto: ATA IMAGES
реклама:Велигден со Стаф

Лепа Брена наиде на куп критики по гостување во една емисија каде што заради лошата шминка фановите на социјалните мрежи ја критикуваат.

По многуте операции за разубавување Брена изгледа има проблем со шминкерот кој според многуте коментари незнаел да и ја покоди пудрата.

Ако се потсетиме дека пред извесно време Брена се пофали дека нова шминкерка и е новата снаа, девојката на синот Виктор, ќе сфатиме кој е виновен….

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------