Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Фановите во транс фолкерката Сузана Гавазова подарува фустани на своите фан страни

Фановите во транс фолкерката Сузана Гавазова подарува фустани на своите фан страни

11
реклама:Лето во Банско

На своите фан страници на социјалните мрежи фолк пејачката Сузана Гавазова реши да ги изненади своите следбеници и на 6 од нив да им подари нејзини фустани кои како што напиша таа во постот имаат посебно значење.

Правилата на играта таа ги објасни на постовите а нејзините многубројни фанови решија да се приклучат во играта и да аплицираат за да ги освојат.

Веруваме дека фустаните ќе отидат во вистински раце а на Сузе и честитаме за убавиот гест.

РЕКЛАМИ:Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------