Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Георгина Родригез објави секси фотка со шпага и откри како вежба со...

Георгина Родригез објави секси фотка со шпага и откри како вежба со Роналдо (фото)

реклама:G Natural

Георгина Родригез вереницата на Роналдо повторно е актуелна во медиумите.

Таа се појави на насловната страница на магазинот Women Health каде што позира во долна облека, а во интервјуто на неговите странивци додала дека многу вежба за да изгледа убавао.

За време на карантинот рекла дека конечно почнале да вежбаат заедно со Роналдо бидејки пред карантинот тоа не го правеле заедно затоа што и било незгодно да вежбаат со него, па тоа го правела додека тој е на тренинг.

Сега откако се опуштила да вежбаат заедно тој за неа е најголема инспирација, рекла убавицата.

Георгина во меѓувреме на својот Инстаграм објавила и фотка каде што прави шпага која за само неколку часа собрала нешто помалку од два милиона лајкови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------