Home INFO Гледачите фасцинирани од главниот лик: Наскоро премиера на “Малата сирена” (видео)

Гледачите фасцинирани од главниот лик: Наскоро премиера на “Малата сирена” (видео)

реклама:Лето во Банско

На 95 доделување на „Оскарите“ беше претставен трејлерот за анимираниот филм на Дизни,„Малата сирена“.

Во улогата на познатата Ариел а младата актрка Хали Бејли.

Премиерата е најавена на 26 Мај, годинава.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------