Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Голиот Рики Мартин ги поздрави фановите од Бахамите(видео)

Голиот Рики Мартин ги поздрави фановите од Бахамите(видео)

реклама:Велигден со Стаф

Рики Мартин реши да си поигра со фановите па додека се релаксира на плажа направи неколку голи фотки од себе.

Тој во моментов е на Бахамите па очигледно додека се досадувал и реаксирал сакал малку да ги здрма фановите, со оглед на лајковите на ова видео успеа во тоа.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------