Home INFO Гради на сите страни, погледнете го настапот на Луна Џогани (видео)

Гради на сите страни, погледнете го настапот на Луна Џогани (видео)

реклама:Велигден со Стаф

Луна Џогани, ќерката напејачката Анабела Џогани беше победник во едно реално шоу во соседна Србија.

Пред шоуто, таа се нарекуваше себеси блогерка, а веднаш по излегувањето пд реалното шоу девојката ги зголеми градите и започна музичка кариера.

Неодамна ја издаде својата прва песна, а веќе почна да има и настапи.

Модата и е страст на Луна, па тее била поканета да пее на една модна ревија.

Огромното деколте и го попречи настапот, па Луна мораше да ги прикрива своите гради.

View this post on Instagram

Last night Fashion baby ???? #lunadjo

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------