Home INFO Карлеуша повторно во суд, еве ја причината!

Карлеуша повторно во суд, еве ја причината!

реклама:G Natural

На јавноста и се познати судските спорови кои ги водеше Јелена Карлеуша со фудбалерот Огнен Врањеш и со Цеца Ражњатовиќ.

Денес Јелена повторно се појавила во судот, во придружба на својто адвокат.

Како што пренесуваат српските медиуми, овој пат станува збор за закажано рочиште со еден медиум со кој пејачката веќе има неколку спорови.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------