Home INFO Градите ќе и експлодираат, Сораја во најжешко издание до сега (фото)

Градите ќе и експлодираат, Сораја во најжешко издание до сега (фото)

реклама:G Natural

Сораја и понатаму од изолација не престанува да објавува сексипилни фотографии и видеа од себеси.

Но во селекција и објавување на постари фотографии пред изолацијата и помагаат и нејзините фанови, па така еден нејзин обожавател објави и ја тагна старлетата на фотографија која што е меѓу нејзините нај секси.

Во осхуден костим за капење и нејзините силиконски гради во преден план Сораја изгледа најжешко до сега.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------