Home INFO Што ли ќе каже кралицата? Никој не го очекуваше ова од Меган...

Што ли ќе каже кралицата? Никој не го очекуваше ова од Меган Маркл

реклама:Велигден со Стаф

Бившата актерка Меган Маркл, сопруга на прнцот Хари се согласила да гостува во познато тв шоу.

Наводно, Меган ќе гостува во новата сезона на Опра, каде планира да открие многу пикантерии поврзани со кралското семејство.

Нема да верувате дека војвотката побарлаа еден милион фунти за информациите што ќе ги сподели со светот.

Изворите за магазинот „Mirror“ откриле дека на Меган Маркл понудена и е огромна сума на пари за пред камерата да раскаже што се случило во кралското семејство пред напуштањето на кралството и по нивното заминување.

Според зборовите на аналитичарот на интервјуто, разговорот со Меган Маркл би бил пандан на разговорот со принцезата Дајана во 1995-та година во кое зборувала за неуспешниот брак.

Интервјуто би се случило откако ќе заврши карантинот поради коронавирусот, затоа што Меган планира да ја врати довербата во луѓето по нападот на британските медиуми.
Според британските медиуми, ова е најисчекуваното интервју во новата телевизиска историја.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------