Home INFO Хит видео: Овие дечки знаат да го уживаат летото(видео)

Хит видео: Овие дечки знаат да го уживаат летото(видео)

реклама:G Natural

Босанците измислија начин како да се разладат.

Тие ја обложиле тракторската приколка со целофан и ја наполниле со вода, а потоа скокале во неа.

Направиле движечки базен во Нови Травник и со тоа се пофалиле на YouTube.

Погледнете го видеото:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------