Home INFO Јелена Карлеуша давеше и плукаше новинар /ВИДЕО/

Јелена Карлеуша давеше и плукаше новинар /ВИДЕО/

реклама:ХитКујна канал

Пејачката повторно излезе од контрола, овој пат го нападна фоторепортерот на српскиот магазин „Курир“, Владимир Шпоровиќ.

Таа збеснала бидејки тој ја снимал додека го посетувала гробот на нејзината мајка, а потоа пејачката се заканувала и го давела и пцуела фотографот.

РЕКЛАМИ:„ЛОТУЛС - МАКИТА ПРЕЗЕНТАЦИЈА“