Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Хрватската старлета Нивес Целзиус ги збрлаве фановите, им посака добра ноќ во...

Хрватската старлета Нивес Целзиус ги збрлаве фановите, им посака добра ноќ во тиркизна ноќница (фото)

реклама:Лето во Банско

Хрватската старлета Нивес Целзиус постојано на социјалните мрежи објавува провокативни фотографии на кои е скоро гола, па нејзините следбеници секогаш очекуваат нешто повеќе.

Нивес овој пат им посака добра ноќ во тиркизна ноќница по што тешко кој успеал да запие мирно…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------