Хрватската старлета се соблече гола и ги напиша сите фудбалери на телото како поддршка пред денешното финале (ФОТО)

    реклама:G Natural

    Најпознатата хрватска старлета Нивес Целзиус, која се прослави поради провокативните фотографии, врските со многу фудбалери, но и со двете книги во кои ги објави нејзините еротски фантазии, а патем снимаше и турбо-фолк песни реши посебно да ги мотивира „коцкестите“ пред денешното мундијалско финале со Франција.

    Нивес се соблече гола и на своето тело ги напиша презимињата на сите членови на хрватската селекција, која денеска попладне на „Лужники“ во Москва ќе се борат за светската титула. Да се разголи Нивес не е ништо специјално, а овојпат својот потег го посвети на хероите.

    РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------