Home LIFE STYLE Хуман гест на Јелена Карлеуша: Еве за кого ќе пее на новогодишната...

Хуман гест на Јелена Карлеуша: Еве за кого ќе пее на новогодишната ноќ

реклама:G Natural

На 31 Декември Јелена Карлеуша ќе настапи во Белград.

Секако, за новогодишниот ангажман пејачката ќе заработи вртоглава сума на пари, а за медиумите откри дека хонорарот ќе го донира.

“Станува збор за едно болно девојче, Софија од Ниш. Боледува од сериозен облик на тумур. Доколку успееме успешно да го завршиме ова лекување, тоа ќе го објавам”. – изјави Карлеуша за српските медиуми.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------