Home INFO Ноќ на вештерките: Им ги земаа бомбоните на децата, а потоа почна...

Ноќ на вештерките: Им ги земаа бомбоните на децата, а потоа почна „пеколот“ (видео)

реклама:Лето во Банско

Познатиот водител Џими Кимел неколку години по редорганизирал симпатична акција за родителите.

Имено, тие требало да ги лажат своите деца дека им ги изеле сите бомбони кои ги добиле за Ноќта на вештерките и нивната реакција да ја снимат со камера.

Џими потоа ги избира најдобрите и ги прикажува во својата емисија.

Реакцијата на децата е урнебесна.

Погледнете:

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------