Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive И овој пат градите не ги собира, Јелена Карлеуша со нова фотка...

И овој пат градите не ги собира, Јелена Карлеуша со нова фотка ги возбуди обожавателите (ФОТО)

реклама:G Natural

Пејачката Јелена Карлеуша никако не мирува и постојано ги изненадува своите следбеници и фанови со нови секси фотки на својот Инстаграм профил.

Двапати едно по друго таа реши да облече бел комплет но она што е идентично и кај двете комбиации е делот со градите кои никако неможе да го покрие.

И овој пат предизвика куп коментари и воздишки кај обожавателите за нејзиното секси тело и стајлинг.

View this post on Instagram

????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------