Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Целиот задник го покри со тетоважа, Карди Би се пофали со гооолемото...

Целиот задник го покри со тетоважа, Карди Би се пофали со гооолемото уметничко дело (фото)

реклама:G Natural

Популарната пејачка Карди Би на социјалните мрежи се пофали со обновените и проширени тетоважи кои што го покриваат целиот нејзин задник и голем дел од нејзиното тело. Таа додала дека довербата му ја дала на уметникот за тетоважа Џејми Шен кој буквално цела недела го создавал уметничкото дело на телото на пејачката.

Над 7 милиони фанови со лајкови се согласија дека тетоважата е одлична, а што велите вие?

View this post on Instagram

Dimelo shawtyyyy …Mix that Louis wit Fashionnova.

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------