Home INFO Им пркоси на годините: Се разголе Клаудија Шифер (фото)

Им пркоси на годините: Се разголе Клаудија Шифер (фото)

реклама:G Natural

Светски познатата манекенка, Клаудија Шифер ќе го прослави својот 48 ми роденден.

Моделот сеуште изгледа беспрекорно, а доказ за ова се и последните фотографии на кои позира за насловната страница на италијанското издание на магазинот Вог.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------