Home INFO Урнебесно видео: Еве што се случува кога ќе се сретнат слон и...

Урнебесно видео: Еве што се случува кога ќе се сретнат слон и манекенка

реклама:G Natural

Манекенката Франсиа Џејмс доживеала интересно искуство додека била на сафари.

Франсиа сакала да направи фотографија со слон, па она што и се случило го споделила на социјалните мрежи.

Таа го објавила видеото на Инстаграм и веднаш добила над 3 милиони прегледи , со бројни коментари за умешноста на слонот.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------