Home INFO Има милиони а наплаќа за да се сликате со него! Еве колку...

Има милиони а наплаќа за да се сликате со него! Еве колку чини селфи со Траволта

реклама:G Natural

Богатството на актерот Џон Траволта е проценето на околу 170 милиони долари.

Австралиски медиуми пренесоа дека на настан во Австралија, на кој учествувал и Траволта, тој го наплатувал сликањето со фановите.

Па слика со актерот чинела 500 долари, а во оваа сума бил вклучен и автограм.

Селфито чинело поевтино, односно 250 долари.

По оваа информација социјалните мрежи се преплавени со негативни коментари.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------