Home INFO Јелена Карлеуша во нов скандал, Душко ја изневерувал со позната водителка

Јелена Карлеуша во нов скандал, Душко ја изневерувал со позната водителка

реклама:G Natural

Изгледа дека бракот на познатите сопружници Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ бил во криза и пред големиот секс скандал на пејачката.

Имено како што изјавува анонимен извор за српските медиуми и Тошиќ бил клиент на притворениот балкански макро Михајло Максимовиќ. Тој преку доверлив извор контактирал со Михајлo и остварил средба со една од најбараните негови проститутки која што работи како водителка на една српска телевизија.

На фудбалерот изгледа дека му се допаднало нејзиното друштво па по таа средба често се слушале и комуницирале.

Изворот вели дека Карлеуша знаела дека нејзиниот маж ја изневерува со оваа проститутка но молчела.

Дали и по ова ќе опстане бракот на овој славен пар ќе дознаеме за моногу кратко, судејки по секојдневните нови скандали.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------