Home INFO Дара Бубамара во жешка фотосесија за 1 мај, градите во преден план...

Дара Бубамара во жешка фотосесија за 1 мај, градите во преден план /ФОТО/

реклама:G Natural

Фолк пејачката Дара Бубаара повторно провоцира и на својот Инстаграм профил објави уште една секси фото сесија.

Овој пат таа ги почести своите фанови со неколку фотографии во кој е облечена како работничка во неколку професии, но со своите бујни гради во преден план.

За ова не требаат зборови погледнете ја нејзината секси честитка за 1 Мај…

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------