Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive „Како да сум згрешена на фотошоп“ – Брутално искрено се пошегува Криси...

„Како да сум згрешена на фотошоп“ – Брутално искрено се пошегува Криси Тајген на Инстаграм (фото)

реклама:G Natural

Криси Тајген која е во среќен брак со Џон Леџенд секогаш со своите следбеници е максимално искрена и постојано објавува свои фотографии кои ја покажуваат во природно издание со сите мали или големи маани.

Таа сподели фотка каде што позира во бикини но нејзиното тело сеуште не е во топ форма по бременоста па се пошегува на своја сметка и напиша:

-Изгледа како грешка во фотошопот, но тоа е само моето тело“

Уште еднаш докажа и покажа дека е во совршен брак и без комплекси.