Home INFO Како ли ке издржи?! Вељко Ражанатовиќ повторно одвоен од семејството

Како ли ке издржи?! Вељко Ражанатовиќ повторно одвоен од семејството

реклама:G Natural

Откако по само некоку дена од раѓањето на неговиот син, Вељко Ражнатовиќ мораше со својата мајка Цеца да замине во изолација заради позитивниот тест на корона вирус и по надминување на вирусот тој повторно ќе се оддели од своето семејство.

Имено Вељко мора да замине 8 недели на спортски припреми и да и се врати на боксерската кариера.

Па така тој веќе се пофали на Инстаграм од новата локација и напиша:

„Мојот дом наредните осум недели. Боксерски живот“

Како ќе издржи новиот татко без своето семејство ќе дознаеме наскоро од неговиот Инстаграм профил.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------