Home ШОУ БИЗз Extra Exclusive Дејвид Бекам како Атиџе, се подготвува да стане пчелар (видео +фото)

Дејвид Бекам како Атиџе, се подготвува да стане пчелар (видео +фото)

реклама:G Natural

Изолацијата заради корона вирусот изминатите месеци го промени секојдневието на сите.

Многумина најдоа време за нови работи и хобија поминувајки голем дел од времето со своето семејство.

Еден од оние кои си пронајде ново хоби е познатиот бивш фудбалер Дејвид Бекам кој според последните објави на неговиот Инстаграм решил да се занимава со пчеларство.

Тој заедно со своето семејство е изолиран во една селска куќичка во Англија каде што според видеото кое го снима неговата сопруга Викторија подготвува рамки за кошници за пчели.

Каков пчелар е Бекам видете и сами…

View this post on Instagram

No Hat #runoutofhats ???? but sunset ????

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------