Home INFO Карантинот и “удри во глава”: Карлеуша со гола фотографија ги поздрави фановите...

Карантинот и “удри во глава”: Карлеуша со гола фотографија ги поздрави фановите (фото)

реклама:G Natural

Без оглед на состојбата во светот, оваа дама не мирува.

Според фотографиите кои ги објавува на социјаните мрежи, се чини дека Јелена Карлеуша е постојано пред плакарот.

Промовира модни комбинации, се подготвува за летото во бикини изданија, а последно со што ги почести фановите е топлес фотографија.

View this post on Instagram

Junk in the trunk ????

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------