Home INFO Карантинот и “удри во глава”: Карлеуша со гола фотографија ги поздрави фановите...

Карантинот и “удри во глава”: Карлеуша со гола фотографија ги поздрави фановите (фото)

SHARE

Без оглед на состојбата во светот, оваа дама не мирува.

Според фотографиите кои ги објавува на социјаните мрежи, се чини дека Јелена Карлеуша е постојано пред плакарот.

Промовира модни комбинации, се подготвува за летото во бикини изданија, а последно со што ги почести фановите е топлес фотографија.

View this post on Instagram

Junk in the trunk 👖

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

РЕКЛАМИ:
Loading...