Home INFO Се ближи породувањето, Вељко и прати слика на Цеца додека се во...

Се ближи породувањето, Вељко и прати слика на Цеца додека се во изолација (ФОТО)

реклама:G Natural

Додека фолк пејачката Цеца е во целосна изолација сама во својата вила во Белград, заради безбедност нејзините деца се на други дестинации.

Анастасија е со својот дечко во стан, а младиот брачен пар Богдана и Вељко се во Титал кај родителите на Богдана кои се грижат ништо да не и фали на бремената ќерка.

Дека се е во ред ја информираа Цеца но и сите нивни фанови објавувајки фотографија на Инстаграм каде што тие се фотографирани во двор очекувајки да се роди приновата.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------