Home INFO Карлеуша често се фали со скапа гардероба, а носи бикини од 20...

Карлеуша често се фали со скапа гардероба, а носи бикини од 20 евра (ФОТО)

реклама:G Natural

Доколку не беше пејачка, Јелена Карлеуша сигурно ќе се занимаваше со мода.

Таа е секогаш беспрекорно обчечена, а за нејзиниот стил пишуваат медиумите од регионот но и пошироко.

Најчесто облекува брендирани и скапи парчиња облека и модни додатоци кои чинат цело богатство.

Се случувало на себе да има модна комбинација која чини повеќе од добар автомобил.

Но изгледа дека не пати од синдромот скапо, како што многумина мислат со оглед на фактот дека неодамна се појави со костим за капење кој чини дваесетина евра.

Јелена објави фотографија во бикини со тигар принт, а на Инстаргам профилот каде ги промовира своите стајлинзи ја наведе цената на истиот.
Сепак модната комбинација не можеше да пројде без ниту еден скап детал. Очилата за сонце чинат 450 евра.

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------