Home INFO Кармен Електра гола: Помладите колешки можат да и позавидат (ФОТО)

Кармен Електра гола: Помладите колешки можат да и позавидат (ФОТО)

реклама:G Natural

Американската актерка и манекенка ја стекна светската слава благодарение на улогата во серијата „Чувари на плажата“, но и со позирањето за најпрестижните магазини за мажи.

Секој пат кога Електра ќе се најдеше на насловната страница на „Плејбој“, продажбата на магазинот драстично се зголемуваше.

Денес има 47 години а изгледа посекси од било кога.

View this post on Instagram

@elirusselllinnetz

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

View this post on Instagram

@elirusselllinnetz

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

View this post on Instagram

@elirusselllinnetz

A post shared by Carmen Electra (@carmenelectra) on

РЕКЛАМИ: Твојата дигитална картичка! ----------------------------------------------------